Pasniedzēji

Uzņēmums ir izveidojis profesionālu pasniedzēju komandu, kuriem ir lieliskas akadēmiskas zināšanas un dažādas kompetences ar vairāku gadu praktisko pieredzi uzņēmējdarbībā.

Ina Gudele

Ina Gudele

Mg.sc.ing.

Mg.sc.ing. Inai Gudelei ir liela pieredze digitālās vides attīstībā Latvijā un ārzemēs. Viņa strādā kā biznesa attīstības konsultante vairākās valstīs fokusējoties uz digitālās vides izmantošanu biznesa attīstībā.

 

Viņa pasniedz Digitālo mārketingu un E-komerciju vairākās augstskolās un vada kursus uzņēmējiem, paralēli vadot Latvijas Interneta asociāciju.

Ilze Seisuma

Ilze Seisuma

Zin mag doc.

Ilze Seisuma ir finanšu eksperte, vairāku uzņēmumu īpašniece un vadītāja ar vairāk kā 20 gadu darba pieredzi, biznesa un personīgas efektivitātes trenere. Komandu un individuālais koučs. Papildus izglītību ieguvusi Starptautiskajā Erickson koledžā, kurā ieguvusi starptautiskās kouča skolas akreditētus sertifikātus un var strādāt kā koučs, biznesa treneris, komandas koučs u.c. Ik gadu patstāvīgi pilnveidojas, iegūstot starptautisku pieredzi vadot, asistējot un mācoties pasaules mēroga treniņos un apmācībās.

 

Izstrādājusi treniņu programmas biznesa un personīgajai izaugsmei. Realizējusi pārmaiņu procesus uzņēmumos, biznesa un personīgās efektivitātes mijiedarbībā radot pamatu jauniem sasniegumiem un izaugsmei. Enerģiska, radoša un pozitīva.

 

Anda Apine

Anda Apine

Andai Apinei ir ITIL Expert sertifikāts un iepriekšēja pieredze ITIL ieviešanā starptautiskā uzņēmumā kopš 2005 gada, strādājusi gan kā projektu vadītājs un nodaļas vadītājs, gan arī kā procesu īpašnieks, kas definē un ievieš ITIL procesu citu IT nodaļu atbalstam.

 

Par ITIL

ITIL ir pasaulē visplašāk atzītā pieeja IT pakalpojumu pārvaldībā. ITIL var palīdzēt indivīdiem un organizācijām izmantot IT, lai realizētu biznesa pārmaiņas, transformāciju un izaugsmi. Tas ir labās prakses apkopojums no lieliem un maziem uzņēmumiem visā pasaulē.

 

Kursa ietvaros tiks apskatīta jaunākā ITIL versija – ITIL 4 kas tika publiskota 2019. gada februārī, kā arī joprojām aktuālas tēmas no iepriekšējās ITIL versijas. Kursa materiāls var palīdzēt  patstāvīgi sagatavoties ITIL 4 pamatlīmeņa sertificētajam eksāmenam.

Edgars Koroņevskis

Edgars Koroņevskis

Digitālā mārketinga, IT un lietotāju pieredzes (UX) konsultants ar vairāk kā 15 gadu pieredzi šajās jomās.

 

Iepriekšējā pieredze: SEB bankas digitālā mārketinga vadītājs, ziņu aģentūras LETA attīstības un IT nodaļas vadītājs, multimediju laboratorijas RIDemo projektu direktors.

 

Lekcijas un praktiskās nodarbības ir vadītas valsts pārvaldes institūcijām, uzņēmumiem, kā arī izglītības iestādēs kā RISEBA, Alberta koledža, Latvijas Tālmācības Profesionālais centrs, dienas kursi sadarbībā ar Latvijas Digitālo ekspertu biedrību u.c.

Rolands Laķis

Rolands Laķis

Zin mag doc.

Darba pieredze:

 

  • 25 gadi TV režisors , producents , raidījuma vadītājs;
  • 10 gadi fotogrāfs reklāmas jomā;
  • 10 gadi interneta mediju pētniecība un aktīvi satura/ vizīšanas projekti;
  • 8 gadi lektors RISEBA ( Audio vizuālās mākslas un Reklāma / sabiedriskās atticības programma) un  dažādos projektos;

 

Karlīna Anna Rozenfelde

Karlīna Anna Rozenfelde

Mērķtiecīga personība ar inženiera izglītību un piecpadsmit gadu pieredzi starptautisku apmācību vadīšanā un koučingā. Ieguvusi teorētiskās zināšanas un praktisku pieredzi organizāciju, procesu un personāla attīstības vadīšanā, ekskluzīvu produktu pārdošanā Latvijas un starptautiskās vidē, kā arī augsta stresa līmeņa situāciju vadībā.

 

Iepriekšējā pieredze: SIA “Izaugsmes kvartāls” valdes vadītāja, Lean vadības sistēmas konsultante.

 

“AFS Latvija” organizācijas procesu un personāla attīstības vadītāja, starptautisko apmaiņas programmu koordinatore.

 

SIA “Arhitekta G. Vīksnas birojs” būvinženieris/arhitekts-tehniķis.

 

“Lean Rīga” un Five4success.com izsniegts sertifikāts par kursu “Lean projektu vadība ražošanas, pakalpojumu un biroja darbā”. “Telos Personnel Training” Austrijā izsniegts sertifikāts par kursu “Praktiskā Lean ieviešana” 4 klātienes apmācību moduļos.