Valters Kaže

Valters ir inovāciju vadības konsultantu kompānijas Ex Novo vadošais partneris – ar viņa palīdzību radīti un komercializēti jauni produkti un zīmoli klientiem vairāk kā 20 valstīs, un tie tiek tirgoti jau vairāk kā 60 pasaules tirgos. Valters ir arī partneris Motival Development – uzņēmumā, kas izstrādā inovatīvas mašīnmācīšanās algoritmos balstītas mārketinga un patērētāju uzvedības pētījumu tehnoloģijas.

 

Valteram ir gandrīz 30 gadu pieredze mārketinga vadībā, tostarp vairāk kā 20 gadus viņš ir bijis augstākā līmeņa mārketinga vadītājs vadošos starptautiskos uzņēmumos – stratēģiskā mārketinga direktors (Global CMO) Amber Beverage Group, Latvijas balzams komercdirektors, stratēģijas, mārketinga un klientu attiecību direktors Balta un RSA Group, produktu un mārketinga direktors SEB bankā.

 

Valters ieguvis ekonomikas zinātņu doktora grādu Latvijas Universitātē, kā arī papildinājis zināšanas ārvalstīs – Leadership Development Academy (Apvienotā Karaliste), International Management Teachers Academy (Slovēnija), Scandinavian Leadership (Zviedrija) un citās starptautiskās mācību programmās.

Paralēli uzņēmējdarbībai Valters ir pasniedzējs biznesa augstskolās. Valters pilda valdes locekļa pienākumus Latvijas mārketinga profesionāļu asociācijā un Attīstītas informācijas sabiedrības asociācijā.