Daina Zvejsalniece

Daina Zvejsalniece ir viena no labākajām daiļdārza ierīkotājām un pasniedzējām šajā jomā, ar ilggadēju pieredzi. Viņas pašas ierīkotais dārzs, vairākus gadus ir ieguvis gada balvu par sakoptāko dārzu novadā. Pasniedzēja prot saprotoši izstāstīt un parādīt augus, kas būtu visiederīgākie jūsu dārzā, palīdzēt ar jūsu dārza plānošanu un iekārtošanu. Kursa laikā jūs ne tikai iepazīsities ar Latvijai iederīgāko košumaugu klāstu, bet arī palīdzēs tos integrēt jūsu dārza platībās.

Apmācību laikā, jūs paši izveidosiet savu sapņu dārzu, balstoties uz iegūtajām zināšanām un pasniedzējas rekomendācijām.

Daina Zvejsalniece ir z/s “Gunda Z” īpašniece, kas ir viena no skaistākajam Rēzeknes novadā. Saimniecības galvenais darbības virziens ir zaļā dzīvesveida popularizēšana. Daina palīdz arī citiem interesentiem iekārtot savas mājas ap-kārtni, izstrādājot projektus, piedāvājot dažādus stādus apzaļumošanai, vadot labiekārtošanas darbus.

Daina ir ar idejām bagāts cilvēks, viņa dara pati un prot iedvesmot citus dažādu jaunu aktivitāšu radīšanā un iedzīvināšanā. Daina veido noformējumus pagasta pasākumiem gan iekštelpās, gan ārā. Viņas veidotie ziedu pušķi priecē ikvienu saņēmēju. Šogad “Modes un talantu” festivāla ietvaros Daina priecēja ar plašu tērpu kolekciju. Daina Zvejsalniece aktīvi sadarbojas arī ar Rēzeknes novada tūrisma un informācijas centru, pieņemot ciemiņus no visas valsts. Viņa ir arī biežs ciemiņš pašvaldībā ar drosmīgām idejām par pagasta teritorijas attīstības un izaugsmes iespējām. Daina ir savas zemes patriote, kas prot dalīties ar sev piederošo mazumiņu, dodot līdzcilvēkiem sirsnību un mīlestību.

RA Goda absolvente Daina Zvejsalniece: „Mans dārzs ir mana mācību klase”

Daina Zvejsalniece 2010. gadā absolvēja Rēzeknes Augstskolas (RA) Ekonomikas fakultāti, iegūstot ekonomista kvalifikāciju, savukārt 2013. gadā tika absolvēta Izglītības un dizaina fakultāte, iegūstot vides dizainera kvalifikāciju.